Σας καλωσορίζουμε στην ιστοσελίδα του Σχολείου μας, προσδοκώντας να αποτελέσει «γέφυρα» στη μεταξύ μας επικοινωνία. Ελπίζουμε μέσα από την πλοήγησή σας: να μαθαίνετε έγκαιρα και έγκυρα τα νέα και τις ανακοινώσεις του Σχολείου, να ενημερώνεστε υπεύθυνα για πρακτικά ζητήματα που αφορούν στη λειτουργία του, να αντλείτε πληροφορίες για τις δράσεις και τα εκπαιδευτικά προγράμματα στα οποία συμμετέχει το Σχολείο, καθώς και για τις διδακτικές επισκέψεις και τις εκδρομές που διοργανώνει, να χαίρεστε μαζί μας για τα επιτεύγματα των μαθητών/τριών μας που διακρίνονται σε αγώνες, δράσεις ή διαγωνισμούς.

Ελπίζουμε να σας φανεί χρήσιμη και ενδιαφέρουσα

Κ. Γιαλαμά